Joogatund
kahele
joogatund.ee
Oma soovist tundi tulla või küsimuste korral kirjuta mulle!
Joogatund - KAHELE
  • Kahekesi tunnis saab tunni alguses valida, kas teha rahulik ja rahustav, lõdvestav tund ( kui näiteks ööuni jäi kasinaks, või stressi on kuhjunud liiga palju, või vaja õppida lõdvestumist ja rahunemist) või hoopis energiline ja  füüsilisem tund. See on mõnus luksus, sest tõsi ta on, et mitte just igal päeval ei ole me ühesugused. Loomulikult saab keskenduda nendele teemadele, mis suuremat huvi pakuvad ja see selgub tavaliselt tundide käigus. Elu näitab, et alustama peab lõdvestumise õppimisest. Pingutada tavaliselt oskame. Füüsiliselt on tegu pigem lihtsamate liikumistega. Pigem on see õpetus enda sisse vaatamiseks ja enda paremaks tundmaõppimiseks ja see kõik kokku eelharjutus oma meele peremeheks saamisel, mis on jooga peamine eesmärk. 
  • Tunnid ei pea olema regulaarsed, vaid vastavalt võimalustele. Kokkuleppel. 
  • Mõnus koosveedetud aeg kaasaga, midagi uut õppides ja pealegi toetav tervisele.  
  • Privaatses õhkkonnas on mõnus arutada joogateemadel ning tutvust teha jooga filosoofia ja printsiipidega, milleni suurtes grupitundides spordiklubis kunagi ei jõua.  
  • Märkan, mis vajaks kohandamist ning saan valida õige tempo arenguks. Vahetu tagasiside. 
  • Tund võiks toimuda K,N või R ajavahemikus 10-16, vastavalt kokkuleppele. Paindlik aeg. 
  • Tunni hind 70 eur sh KM. 

Tervelt 96% joogapraktikat kogenud inimestest tõdeb, et joogapraktika on neid mõjutanud positiivselt, loe lähemalt siit.

"Kasutan isiklikku joogapraktikat nagu valuvaigistit. Kui selg hakkab valutama, teen praktikat 2 nädalat või kuni valu kaob. ".
45 a naine
Hambaarst
"Mind vaevasid ärevushäired. See viis kuidas joogapraktikaga end maha rahustada saab on niivõrd mõnus ja mõjuv.".
28a naine

K.K.K.

Korduma kippuvad küsimused.

Igal juhul, sest praktika kujundamine algabki just sealt, kus täna Sinu keha, hingamise ja elustiili võimalused on. Mitte ühtegi liikumist ei tehta, milles tunned end  ebamugavalt, rääkimata mitte saamisest. 
Kogu joogapraktika väga tähtis põhialus on + alusta liikumisi mugavusstoonist. 

Ei peagi. Painduvus tuleb praktikat tehes boonusena kaasa. Tasapisi harjutades muutub keha paindlikumaks. 

Tavaliselt, kui praktika toob hea enesetunde (või halb tunne kaob), muutume me heas mõttes sõltuvaks joogast. Sisemine soov kogeda head enesetunnet aitab meil taas ja taas praktikani jõuda. Esialgu, umbes 1-2 nädalat on vaja enesega sõlmida kokkulepe, et proovin ja siis tulevad juba mängu esimesed tulemused. 

Selga pane mugavad liikumist võimaldavad pikad riided. Hea on kui saad jaki/kampsuni peale panna või vajadusel ära võtta. 

Palun saada julgesti oma küsimus (rumalaid küsimusi ei ole olemas),  vastan hea meelega.

Shopping Cart